BLINK.PL - OGICOM

Bezpłatna infolinia: 0800 702 997

biuro@blink.pl

061 622-25-00

Pomoc on-line

061 622-25-25

SERWERY
PROMOCJE
POMOC
O NAS
regulamin | kontakt


SERWERY

POMOC

O NAS
Serwery
Zasoby konta

TRANSFER

Wielkość transferu określa limit danych jakie mogą zostać przesłane i odebrane z serwera użytkownika. Wielkość wykorzystanego transferu zwiększa się gdy:

  • wysyłane lub odbierane są wiadomości email,
  • odwiedzane są strony WWW,
  • umieszczane lub pobierane są pliki przy użyciu połączenia FTP.

Wielkość wykorzystanego transferu można kontrolować korzystając z informacji zawartych w Panelu Administracyjnym konta.

Powrót
PRZESTRZEŃ DYSKOWA

Przestrzeń dyskowa określa ilość miejsca przeznaczoną na Twoje pliki umieszczone na naszych serwerach (np. strony HTML, wiadomości email, bazy danych, pliki audio itd.). Wielkość dostępnej przestrzeni może zostać powiększona poprzez zamówienia dodatkowych produktów w Panelu Administracyjnym.

Powrót
UŻYTKOWNICY KONTA

Użytkownicy konta są to osoby które korzystają z usług dostępnych na Twoim serwerze, np. kont pocztowych, indywidualnego dostępu FTP, narzędzi do promocji i budowania serwisów WWW. Poszczególne osoby mogą mieć dostęp do różnych, wybranych przez Ciebie, usług i narzędzi.

Dostępny limit użytkowników może zostać powiększony poprzez dokupienie dodatkowego produktu w Panelu Administracyjnym lub zmianę pakietu na wyższy.

Powrót
OPCJONALNIE WŁASNY ADRES IP

Własny adres IP przydzielany jest na życzenie użytkownikom wykorzystującym technologię Secure Socket Layer w swoich serwisach internetowych. Szyfrowana komunikacja SSL przydatna jest w szczególności przy utrzymywaniu serwisów:

  • przeprowadzających transakcje handlowe (np. sklepy internetowe),
  • gromadzących i przetwarzające informacje,
  • wymagających autoryzacji do skorzystania z usług serwisu.

Na platformie BLINK.PL istnieje także możliwość zakupienia indywidualnego certyfikatu SSL rozpoznawanego przez 99% przeglądarek internetowych.

Powrót

Wszystkie prawa zastrzeżone.