BLINK.PL - OGICOM

Bezpłatna infolinia: 0800 702 997

biuro@blink.pl

061 622-25-00

Pomoc on-line

061 622-25-25

SERWERY
PROMOCJE
POMOC
O NAS
regulamin | kontakt


SERWERY

POMOC

O NAS
O nas
Łącza i sieć

DATA CENTER

Serwerownia to bijące serce każdej firmy oferującej usługi uwzględniające utrzymanie danych na swoich serwerach. Najwyższa jakość usług to jeden z fundamentów naszej działalności. Wierzymy, że wydajny, bezpieczny i niezawodny hosting jest podstawą każdego biznesu Internetowego. Dlatego do zagadnienia wyboru serwerowni podeszliśmy z wyjątkową starannością. W proces wyboru zaangażowana była grupa ekspertów, legitymujących się doświadczeniem we współpracy z serwerowniami zarówno krajowymi, jak i zagranicznym.

ŁĄCZA INTERNETOWE

Głównym założeniem zawsze było dostarczanie Klientom pasma internetowego, umożliwiającego doskonałą widoczność serwisów na terenie całego kraju i świata. Beyond.pl jest miejscem, gdzie spotykają się operatorzy zarówno ci o zasięgu krajowym, lokalnym czy międzynarodowym. Dla zapewnienia najwyższej gwarancji ciągłości świadczenia usług podejścia wszystkich operatorów do Beyond.pl są realizowane w technologii światłowodowej z czterech niezależnych stron obiektu.

ZASILANIE

Serwerownia posiada rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo energetyczne na najwyższym poziomie. W skład systemu zasilania energetycznego wchodzą:

  • dwa przyłącza z dwóch elektrowni miejskich,
  • dwa niezależne tory zasilania o mocy do 800KVA,
  • dwa systemy zasilania awaryjnego UPS,
  • spalinowy agregat prądotwórczy firmy MTU (1,85 MVA),
  • zapas paliwa na 24 godziny pracy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.